Twoje wyniki wyszukiwania

Poznajmy się

Poznaj naszą społeczność, dołącz do agentów, biur i deweloperów, których wspieramy w sprzedaży nieruchomości i rozwoju.

O nas

Wierzymy w dobrą współpracę. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która od 2008 roku specjalizuje się w marketingu nieruchomości.

Przybywamy z rynku nieruchomości w Hiszpanii, gdzie rozwinęliśmy jedną z prężniejszych agencji nieruchomości w branży.

Dzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą w zakresie e-marketingu i marketingu nieruchomości.

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie i przyspieszanie rozwoju agentów, biur nieruchomości i deweloperów w Polsce poprzez dostarczanie innowacyjnych narzędzi promocji oraz wiedzy z zakresu marketingu i e-marketingu. 

Wierzymy, że sukces na rynku nieruchomości można osiągnąć dzięki efektywnej promocji, ciągłemu rozwojowi i nauce oraz współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin.

Jak działamy?

  1. Oferujemy przystępne i elastyczne rozwiązania, które są dostępne dla szerokiego grona agentów i biur nieruchomości, niezależnie od ich rozmiaru czy budżetu.
  2. Selekcjonujemy 3 najlepsze oferty nieruchomości od każdego agenta i biura, promując je na naszym portalu, co zwiększa ich widoczność i szanse na sprzedaż.
  3. Udostępniamy wiedzę z zakresu e-marketingu oraz oferujemy indywidualne konsultacje, które pomagają naszym klientom w osiągnięciu sukcesu na rynku nieruchomości.
  4. Promujemy współpracę i budowanie relacji pomiędzy biurami nieruchomości, ekspertami marketingu oraz klientami, tworząc trwałe wartości i wzajemne korzyści. 

Co oferujemy?

  1. Portal dla biur nieruchomości, w którym precyzyjnie promujemy tylko 3 najlepsze oferty od każdego agenta i biura, zwiększając ich szanse na sprzedaż.
  2. Bezpłatny wpis do listy agentów, biur nieruchomości i deweloperów w każdym mieście.
  3. Szerokie spektrum kursów, szkoleń i konsultacji z zakresu e-marketingu oraz innych dziedzin niezbędnych do osiągnięcia sukcesu na rynku nieruchomości.
  4. Sieć współpracy pomiędzy biurami nieruchomości, ekspertami z różnych dziedzin oraz klientami, tworząc silną wspólnotę i wartości wzajemnych korzyści.

Poznaj nasz team

tel: +48 509 694 441
Mateusz Waliczek,
tel: +48 690 440 445
Grzegorz Werkowski,
tel: +48 571 398 643
Wojciech Dąbek,
.
Sandra Rajczakowska,

Jak wykorzystać Sztuczną Inteligencję w marketingu nieruchomości? Dowiesz się korzystając z naszej Bazy Wiedzy

Compare Listings