Best Nieruchomości

Adres: Głęboka 24, 43-400 Cieszyn
Komórka: +48 601 084 625
Strona internetowa: www.best-nieruchomosci.pl
Godziny otwarcia: Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00
Licencja: 599
Skontaktuj się z nami

O nas

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami “Best” s.c. powstało w 1996 roku. Biuro prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 599), będący również rzeczoznawcą majątkowym z uprawnieniami ministra (nr 2061) – Kazimierz Pochaba.

Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach . Przestrzegamy standardów zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zasad opisanych w Karcie Praw Klienta. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasze Biuro świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych oraz wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego z uprawnieniami państwowymi.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku nieruchomości oraz udziałowi w licznych szkoleniach i seminariach udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

Współpracujemy z biurami notarialnymi, bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych, biurami geodezyjnymi i projektowymi, a także w wieloma biurami nieruchomości. Dysponujemy stale poszerzaną i weryfikowaną bazą ofert mieszkań, domów oraz gruntów z terenu powiatu cieszyńskiego.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie, etycznie, a co najważniejsze skutecznie, czego dowodem są zadowoleni klienci polecający nas innym. Znajomość rynku nieruchomości pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

O swoich klientów troszczymy się od momentu podpisania umowy pośrednictwa kupna bądź sprzedaży, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie zbieramy komplet dokumentów, sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytów. Z naszymi klientami rozstajemy się dopiero w dniu przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo-odbiorczych dotyczących dostawy mediów.

Wszystkie (2)
Kup (2)

Atrakcyjna nieruchomość w Bąkowie w Gm. Strumień

850,000 PLN
Bąków Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość, położona w spokojnym miejscu, na osiedlu domków jednorodzinnych w Bąkowie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1052 mkw, na których posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny, budynek gospodarczy mieszczący niezależne mieszkanie oraz budynek warsztatowo gospodarczy. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej 142 mkw. Dom charakteryzuje się bardzo korzystnym i ...
142 m2details
17

Dom w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszynie

469,000 PLN
Cieszyn, ul. PuńcowskaNa sprzedaż nieruchomość położona w super lokalizacji, składająca się z działki o powierzchni 1002 mkw, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 130 mkw.Budynek mieszkalny, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony. Pomieszczenia rozłożone są na 2 poziomach i stanowią dwa niezależne mieszkania z osobnym prądem, gazem, podlicznikiem na wodę oraz dwoma etażowymi ogrzewaniami (piece gazowe dwufunkcyjny, na parterze możliwość podłączenia do pieca węglowego). Na parterze budynku ...

Nasi Agenci

zdjęcie

Tomasz Dudek

Agent

Skontaktuj się z nami

Adres: Głęboka 24, 43-400 Cieszyn
Komórka: +48 601 084 625

Compare Listings