Twoje wyniki wyszukiwania

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w flipowaniu oraz w inwestycjach związanych z nieruchomościami turystycznymi – ośrodkami wczasowymi.


Ostatnio co zauważyłem, że w zaistniałej sytuacji na rynku gospodarczym trudno jest sprzedać nieruchomość turystyczną za gotówkę, ponieważ praktycznie nie ma na dzień dzisiejszych „normalnych” kredytów, które mogłyby wspomóc kupującego.

  • Dlatego wyszukuję opłacalne nieruchomości turystyczne, które są w sprzedaży i służę pomocą w zorganizowaniu współinwestorów w zakupie grupowym. Następnie dzielę zakupiony ośrodek wczasowy na mniejsze części, czyli domek letniskowy z małą działką (około 300 m2) i sprzedaję. W ten sposób Inwestor otrzyma prowizję 20-30 % w skali około pół roku.
  • Zapraszam też właścicieli sprzedawanych nieruchomości turystycznych, z którymi mógłbym jako pośrednik podjąć się sprzedaży w mniejszych częściach. Przedstawię moje doświadczenie w takiej formie sprzedaży kilku ośrodków wczasowych, które średnio sprzedałem w 4 miesiące od podpisania umowy pośrednictwa. Wszelkie sprawy prawne, urzędowe, geodeta itp. wykonuję osobiście na rzecz sprzedającego, który nie ponosi z tego tytułu kosztów. Za moją pracę otrzymuję ustaloną prowizję po rzeczywistym wykonaniu pośrednictwa sprzedaży.
  • Zapraszam Inwestorów działających w sposób pasywny, aby bezpiecznie i wspólnie inwestowali z inwestorem aktywnym Biura Nieruchomości.org. Posiadamy doświadczenie na rynku Hiszpańskim i Polskim i zajmujemy się wyszukiwaniem okazji inwestycyjnych. Więcej informacji, jak na przykład „ile zarobię na wynajmie domku letniskowego” proszę przeczytać w naszym blogu BiuraNieruchomosci.org. <– kliknij, aby przeczytać.

W praktyce znajdują się z dużym powodzeniem kupujący nieruchomości turystyczne w mniejszej kwocie. Posiadam praktykę sprzedaży ośrodków wczasowych w częściach, którą mógłbym zastosować do sprzedaży każdego innego ośrodka. W moim portfolio posiadam wiele skutecznie przeprowadzonych tego typu inwestycji.

Chcesz inwestować w nieruchomości turystyczne ? Czujesz, że grupowe inwestowanie jest dla Ciebie? Skontaktuj się z mną , a otrzymasz więcej informacji

Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się za mną

Compare Listings