Twoje wyniki wyszukiwania

O mnie

…po 4 latach prowadzenia rodzinnej agencji reklamowej w 2008 roku w wieku 22 lat zacząłem działać również na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Najpierw pomagałem Siostrze, która pracowała w hiszpańskiej firmie deweloperskiej. Moim pierwszym zadaniem było tłumaczenie tekstów hiszpańskiej strony internetowej na język polski i angielski, bo firma planowała ekspansję na rynki europejskie.

Następnie po kilku latach zacząłem szukać partnerów w Hiszpanii, z którymi mógłbym rozwijać agencję nieruchomości. Przekonywałem, że będę zdobywał w internecie klientów z Polski zainteresowanych zakupem nieruchomości w Hiszpanii. Na początku nikt nie chciał się zainteresować współpracą, a część osób i biur traktowało mnie, jak konkurencję.

Od 18 roku życia prowadzę rodzinną agencję reklamową, którą mój Tata założył w 1994 roku. Wykorzystałem wiedzę w zakresie e-marketingu oraz możliwości agencji i po godzinach pracy rozwijałem internetową multiagencję nieruchomości globly.eu. W między czasie dołączyli moi przyjaciele Mateusz, Grzegorz i Wojtek. Strona rosła w Google i na Facebook i po kilku latach pracy marka stała się całkiem potężna. Zaczęło zgłaszać się więcej chętnych klientów niż byliśmy w stanie skutecznie obsłużyć. Po drodze stworzyliśmy dla jednego z klientów markę biura nieruchomości w Hiszpanii i stronę internetową, która szybko wylądowała na pierwszej stronie Google i przynosiła kilkadziesiąt kontaktów miesięcznie.

Przez dłuższy czas szukaliśmy sprawdzonych partnerów i weryfikowaliśmy współpracę z wieloma agentami nieruchomości i agentami wynajmu turystycznego. Spośród wielu znaleźliśmy osoby w Hiszpanii, które oferują najlepszą jakość obsługi zakupu w Hiszpanii, najlepszą jakość obsługi wynajmu turystycznego, a także sprawdzone kancelarie adwokackie. Rozwinęliśmy partnerstwa na hiszpańskim rynku nieruchomości.

Obecnie jesteśmy jedną z prężniejszych agencji nieruchomości w Hiszpanii i jako jedni z pierwszych przedstawiamy nową, niezwykle luksusową i interesującą inwestycję w Hiszpanii: Sunset Sailors.

Skontaktuj się za mną

Compare Listings